Logo Horizon Motor Reizen Logo Horizon Motor Reizen
  • Home
  • Flyer downloaden
  • Ervaringen
  • Nieuws
  • Webshop
  • Contact
  • Mijn account
  • Individuele reizen
  • Groepsreizen
  • Trainingen

Alle groepsreizen

Rij individueel of in kleine groepjes die zich gedurende een reis vormen.

Merk reizen

Bezoek de fabriek van jou eigen merk in combinatie met prachtige routes.

  • BMW Reizen
  • Ducati Reizen
  • Energica Reizen
  • KTM Reizen
  • Triumph Reizen
  • Yamaha Reizen

Kalender

Alle reizen die we organiseren op rij in een handig overzicht

Ervaring

  • Home
  • Ervaringen
  • Ervaring Hans

2 mei 2018

Hans

Reis gemaakt van 02-05-2018 t/m 09-05-2018

Het hotel in de Harz was prima, het hotel in Thuringen minder, handdoeken die wel erg versleten waren en in de directe omgeving was niets te doen of je moest er een flink eind voor lopen. Ook hadden wij in de 1e rondrit van Thuringen enkele omleidingen zitten waar de route gewoon doorheen liep, dit had in onze ogen niet gehoeven want dit waren wegafsluitingen die al langer bestonden waardoor we een keer of 4 van de route af moesten en dat is jammer.

Verder viel het ons op dat we voor een 1 persoonskamer moesten bijbetalen bij boeken, dat is normaal als je als 1 persoon gebruikt maakt van een 2-persoonskamer, wij hadden echter beide een 1 persoonskamer die ook gewoon te boeken zijn in de hotels.

Verder zijn het beide mooie omgevingen waar de Harz toch wel onze voorkeur heeft, maar dat ik ook nog zeker een keer naar Thuringen terug ga om bv Buchenwald te bezoeken, maar dan wel in een ander hotel en een andere plaats, het had mooi geweest als een van de routes langs Buchenwald was gegaan net zoals het Duits-Duits museum.

Tip: Zet het punten die jullie in de routegids zetten ook als WayPoint / POI in de routes, dan hoef je dat zelf niet te doen als je er wilt stoppen.

Verder vonden we het een leuke motorvakantie, maar het 2e locatie bezorgde ons wel een negatief gevoel.

Hans

Horizon Motor Reizen

  • Individuele reizen
  • Groepsreizen
  • Trainingen
Facebook Instagram Youtube

Nieuwe reizen

Populaire reizen

  • Groepsreis Roemenië
  • Groepsreis Schotland – North Coast 500
  • Berg & Bochten Training Basis - Moezel #4
  • Midweek Nederland
  • Groepsreis Seefeld in Tirol
  • Links
  • Sitemap
  • Algemene voorwaarden
  • Privacy statement
  • Inschrijven nieuwsbrief
  • Website & online marketing door Buro 3
  • Individuele reizen
  • Groepsreizen
  • Trainingen
  • Home
  • Flyer downloaden
  • Ervaringen
  • Nieuws
  • Webshop
  • Contact
  • Mijn account
Terug
  • Alle groepsreizen
  • Merk reizen
    • BMW Reizen
    • Ducati Reizen
    • Energica Reizen
    • KTM Reizen
    • Triumph Reizen
    • Yamaha Reizen
  • Kalender